Naše služby

Kosmetické ošetření

Cílem kosmetického ošetření v našem salonu je relaxace a regenerace pleti. Pomocí kvalitních přípravků, masážních technik a při dodržování pravidelnosti se brzy dostaví výsledky. Dopřejte své pleti kvalitní péči. 

Jednotlivé kroky kosmetického ošetření:

Povrchové čištění  - Povrchovým čištěním pleti vždy začíná každé kosmetické ošetření. Při tomto úkonu si kosmetička připraví pokožku na další ošetření. Odstraní make-up, kožní výměšky, nečistoty usazené z vnějšího prostředí. Povrchové čistění pleti je důležitý krok pro další péči opleť, aby tato péče měla správný účinek. Vhodné přípravky volíme vždy dle ty pleti.

Změkčení pleti  - Změkčení pleti je důležitým krokem před hloubkovým čištěním pleti. Pleť si vhodnými přípravky a zábaly podle typu pleti připravíme k dalšímu ošetření. Tímto ošetřením si uvolníme póry pro další péči o pleť.

Peeling  - Mechanické odstraňování suché kůže a odumřelých buněk na povrchu. Odumřelé buňky by měly být odstraněny, aby ty nové mohly snadněji absorbovat vlhkost. Peeling posiluje imunitní systém, snižuje toxiny v těle, pomáhá předcházet bakteriím a stimuluje červené krvinky k tvorbě většího množství kyslíku, což nám dodává více vitality.

Hloubkové čištění pleti  - Po změkčení pleti přichází na řadu samotné hluboké čištění, které se provádí buď mechanicky – lehkým tlakem prstů nebo ultrazvukovou špachtlí, která je šetrnější k pleti. Po hlubokém čištění pleť zklidníme vhodným přípravkem na daný typ pleti.

Masáž  - Nezastupitelným významem v komplexní péči o stárnoucí pleť je odborně provedená kosmetická masáž obličeje a dekoltu. Stárnoucí pletí je bohužel každá pleť po 30 roku věku. 

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu má mnoho příznivých účinků:

- zvyšuje se prokrvení

- pleť získává svěží vzhled

- zmírňuje únavu

- příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu

- uvolňují se potní a mazové žlázy

- podporuje látkovou výměnu

Kosmetická masáž je velmi příjemnou procedurou, ovšem pro trvalé účinky se doporučuje dopřát ji pleti alespoň jedenkrát měsíčně.

Aplikace výživného séra  - Aplikací vhodného výživného séra dodáme pleti potřebné vitamíny, minerály, účinné látky a tím zabráníme předčasnému stárnutí pleti.

Maska  - Pleťová maska je důležitou a oblíbenou složkou kosmetického ošetření pro svůj rychlý a viditelný účinek. Pleťové masky mají velké možnosti využití – výživné, regenerační, hydratační, tonizační, zklidňující, adstringentní, protizánětlivé, osvěžující, relaxační atd. Volba vhodné masky záleží na správném a odborném posouzení kosmetičky.
 

Pedikúra

Pedikúra je název pro péči o nohy. Jde o službu zahrnující speciální koupele, změkčování kůže,  upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Pedikúra zahrnuje i depilaci nohou. U pedikúry jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat. Přibližně od 90. let 20. století se také více věnuje péče nehtům, a to především aplikací speciálních UV gelů. Provádí se v kosmetických salonech nebo provozovnách označených jako pedikúra. Včasnou péčí o nohy lze předejít pozdějším nepříjemným komplikacím. Již na jednom obraze z období kolem roku 2400 př. n. l. nalezeném v egyptské hrobce je vyobrazena péče o nohy.

 

Klasická masáž

Klasická masáž je základním typem masáží, při kterých masér za pomocí masážních technik (roztírání, hnětení, tření, tepání, sekání, apod.) zmírňuje napětí a bolesti svalů. Zároveň masáž uvolňuje mysl a tělu dodává energii. Při tomto typu masáže masér využívá oleje popřípadě emulze. Nejčastěji se masírují záda a to buď celkově nebo částečně, klasickou masáž však můžeme využít téměř na celé tělo.

 

Epilace 

Epilace je odstranění nežádoucích chloupků nebo vlasů z lidského těla včetně zničení vlasového kořínku. Tím se zásadně liší od depilace, kterou se odstraňují pouze viditelné části chloupků. Epilace je oblíbená pro svůj dlouhodobý efekt, takže ji není nutné opakovat tak brzo oproti holení.